AKTUALI INFORMACIJA
E.Vaitkus dėkoja rinkėjams už drąsą: kandidato advokatas užsimena apie grasinimus

E.Vaitkus dėkoja rinkėjams už drąsą: kandidato advokatas užsimena apie grasinimus

Šalies vadovo rinkimuose penktąją vietą užėmęs gydytojas Eduardas Vaitkus dėkoja rinkėjams už pasitikėjimą ir balsavimo metu parodytą drąsą. Politikas neabejoja, kad pasiektu rezultatu viršijo, anot jo, supuvusios ir išdavikų valdžios lūkesčius.

„Noriu padėkoti visiems Lietuvos žmonėms už palaikymą ir už mūsų pergalę, nes, manau, niekas, iš šios supuvusios ir išdavikų valdžios negalėjo pagalvoti, kad atsiras daugiau kaip 100 tūkst. žmonių, kurie suvokia, kad du kart du yra keturi ir kad negalima kovoti tiesiogiai mūšio lauke su Rusija, nes tai yra beprotystė”, – sakė E. Vaitkus.

„Noriu padėkoti Lietuvos žmonėms už jų išreikštą valią ir už jų drąsą – išgirsti šiuos žodžius, juos suprasti ir nepabijoti pasakyti garsiai – gana”, – pridūrė jis.

Tuo metu kandidato advokatas Mažvydas Misiūnas užsiminė, jog politikas kampanijos metu sulaukė ir grasinimų.

„Per visą tą melo ir propagandos laikotarpį, kuris vyko per visą šitą prezidento rinkimų kampaniją, Eduardas Vaitkus ir jo šeima susilaukė grasinimų nužudyti. Buvo kreiptasi į policijos pareigūnus, jie atsisakė atlikti tyrimą. Maža to, VRK taip pat nesiėmė jokių tinkamų priemonių tam, kad būtų lygiateisiai rinkimai sudaryti”, – tikino E. Vaitkaus advokatas.

„Jis yra absoliutus šių rinkimų laimėtojas. Ir nors dauguma pseudo žurnalistų sakys, kad išrinko Šalčininkai ar Visaginas, mes turime konstatuoti, kad kas dešimtas Vilniaus, Klaipėdos ir kitų didmiesčių gyventojas nubalsavo už Eduardą”, – kalbėjo advokatas.

Pats E. Vaitkus tvirtino, kad tuo metu, kai dėl grasinimų kreipėsi į policiją, šie nereagavo.

„Kadangi aš esu gyvas, policija nusprendė, kad net nereikia apklausti asmenų, kurie norėjo nužudyti mano visą šeimą”, – tvirtino jis.

0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Enter Captcha Here :