APIE JUDĖJIMĄ
Apie judėjimą

Apie judėjimą

Žmonių judėjimas “Kelkis, Lietuvių Tauta!” yra liaudies judėjimas už visų sąmoningų žmonių susivienijimą, kad Lietuvos žmonių gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę.

Nepriklausomybės laikotarpiu Lietuvos valdančiojo elito politinė strategija labai pablogino daugumos žmonių padėtį. Valstybėje kasmet vis akivaizdžiau matomi gilėjančios sisteminės krizės požymiai. Esminiai valstybės stabilumą ir jos ateitį lemiantys klausimai nesprendžiami.

Šiuo metu šalies piliečiai yra susiskaldę. Esame užimti rietenomis vieni su kitais, o sprendimus tuo tarpu už mus priima kiti, ir dažnai tie sprendimai mums būna visiškai nenaudingi.

Valdantis politinis elitas nebeturi nei reikšmingų idėjų, nei jas įgyvendinančių asmenybių. Imkime valdžią į savo rankas!

Norint esminių politinių socialinių permainų mūsų Tėvynėje ir jų išsaugojimo ateities kartoms, reikia sąmoningų, laisvų ir drąsių žmonių vienybės ir pasirengimo sunkiai kovai.

Atėjo laikas visiems susivienyti. Kviečiame visus sąmoningus piliečius prisijungti prie visos šalies judėjimo už pokyčius.

Mes esame savo šalies ir savo likimo šeimininkai! Kurkime savo ateitį patys!

 

0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Enter Captcha Here :