PETICIJA
VISA I.ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBĖ TURI NEDELSIANT ATSISTATYDINTI!

VISA I.ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBĖ TURI NEDELSIANT ATSISTATYDINTI!

PETICIJA

Lietuvos valdančiojo elito politinė strategija ženkliai pablogino daugumos žmonių socialinę-ekonominę padėtį ir dvasinę savijautą, iš esmės sukomplikavo Lietuvos valstybės demografinę ir geopolitinę situaciją.

Valstybėje kasmet vis akivaizdžiau matomi gilėjančios sisteminės krizės požymiai. Esminiai valstybės stabilumą ir jos ateitį lemiantys klausimai nesprendžiami.

Visiškai sunaikinta socialinė ir ekonominė infrastruktūra. Nedarbo lygis nuolat auga. Tai provokuoja masinę emigraciją. Gimstamumas mažėja, o mirtingumas didėja. Tauta sensta.

Turtingieji tampa turtingesni, o vargšai skursta. Ir ši nelygybė kasmet didėja. Skurdo rizikos lygis mūsų šalyje didėja ir yra vienas iš didžiausių visoje Europos Sąjungoje. Daugiau nei pusė milijono žmonių mūsų šalyje gyvena žemiau skurdo rizikos ribos.

Gyventojai, neišgalintys susimokėti komunalinių mokesčių, rizikuoja susidurti su piniginiais sunkumais. Praktiškai ketvirtadalis mūsų namų ūkių yra nepajėgūs pakankamai šildyti būsto, nes energijos kainos tiesiog yra neįperkamos.

Sveikatos apsauga išgyvena gilią vadybos krizę. Sveikatos apsaugos sistema nesugebėjo susidoroti su koronaviruso pandemija. Pažeidžiamos esminės, konstitucinės piliečių teises. Savo sprendimais, tokiais kaip priverstinė vakcinacija ar kvailos karantino priemonės su „galimybių pasu“, valdžia tik supykdė didelę gyventojų dalį.

Vis gilėja valstybės invazija į asmeninį žmogaus gyvenimą. Rengiamasi priimti antikonstitucinį partnerystės įstatymą, atversiančius kelią vienalytėms santuokoms ir genderistinės ideologijos įteisinimui.

Žiniasklaidos propagandos galia panaudojama tradicinių šeimos, tautinių vertybių naikinimui, kas veda į natūralaus šeimos, mokyklos ir visuomenės modelio išardymą.

Kad mūsų Tėvynės žmonių gyvenimas keistųsi į gerąją pusę, būtini esminiai pokyčiai. Valdančioji politinė elitas nebeturi nei reikšmingų idėjų, nei jas įgyvendinančių asmenybių.

Ši valdžia mus nuvylė. Vyriausybė nekompetetinga, atstovauja kažkieno, bet ne tautos interesus. Mums tokios vyriausybės nereikia.

Mes, lietuvos žmonės, reikalaujame, kad Prezidentas Gitanas Nausėda kuo greičiau atleistų visą Ingridos Šimonytės vyriausybę!

https://www.peticijos.lt/visos/78372/visa-i-simonytes-vyriausybe-turi-nedelsiant-atsistatydinti/

0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Enter Captcha Here :